Czy wypada iść na studniówkę w sukience w kolorze butelkowej zieleni?

Znalazłaś przepiękną sukienkę w kolorze butelkowej zieleni, ale nie wiesz, czy wypada iść w takim kolorze na studniówkę? A może chciałabyś postawić na nieoczywistą barwę kreacji, której raczej koleżanki nie wybiorą i zastanawiasz się nad zielenią?

Sukienka w kolorze butelkowej zieleni to na pewno nieoczywisty wybór, na który większość dziewczyn przeważnie się nie zdecyduje. Na studniówkach największą popularnością cieszą się czarne i granatowe kreacje. Coraz chętniej dziewczyny stawiają także na czerwone sukienki. Jednak wiele dziewczyn nie chce prezentować się tak samo jak koleżanki lub pojawić się w takiej samej kreacji jak ktoś inny. Doskonałym rozwiązaniem jest założenie sukienki w nieszablonowym kolorze. Studniówka jest mało formalną imprezą, na której nie obowiązuje żaden ustalony dress code. Dlatego możesz śmiało postawić na sukienkę w ciekawym kolorze.

Myślałaś może o założeniu sukienki w kolorze butelkowej zieleni? Nie? Jest to barwa, która doskonale odnajdzie się na takiej imprezie jak studniówka. Jest to bardzo szlachetna i elegancka barwa. Mając na sobie sukienkę w kolorze butelkowej zieleni możesz być pewna, że Twoja stylizacja nabierze szykownego charakteru. Zakładając kreacje w tej barwie musisz jednak pamiętać, że będziesz zwracała na siebie uwagę, bo jest to nieoczywisty wybór. Jeżeli lubisz się wyróżniać to na pewno dobrze będziesz się czuła w tym kolorze.

Jakie szpilki wybrać do zielonej sukienki na studniówkę?

Podoba Ci się sukienka w kolorze butelkowej zieleni, chciałabyś ją założyć na studniówkę, ale boisz się, że nie będziesz wiedziała, jakie szpilki i dodatki dobrać do kreacji? Wbrew pozorom dopasowanie akcesoriów do zielonej sukienki wcale nie jest takie trudne. Najprostsze rozwiązania są często na wyciągnięcie rąk. Jeżeli chcesz w stu procentach być pewna, że wybrane przez Ciebie szpilki na pewno pasują do sukienki, to postaw na te w kolorze szarym, beżowym, czarnym albo granatowym.

Dla bardziej odważnych dziewczyn proponujemy szpilki czerwone, różowe, srebrne, bordowe, a nawet złote. Jednak w takich połączeniach kolorystycznych trzeba dobrze się czuć, ponieważ dla wielu dziewczyn może to być zbyt wiele. Dlatego pamiętaj by Twoja stylizacja była zgodna z tym, co lubisz nosić i w jakich barwach dobrze się czujesz.