Dla kogo sukienka z baskinką na studniówkę? Sprawdź, czy będziesz w niej dobrze wyglądać

Sukienka z baskinką potrafi pięknie podkreślić figurę i wyeksponować talię, ale też zaszkodzić niektórym sylwetkom. Nie wiesz czy krój ten będzie dla Ciebie odpowiedni? Zobacz, kto w sukience z baskinką będzie dobrze wyglądał na studniówce.

Sukienki zdobione baskinką są obecne w modzie już od bardzo dawna. W jednym sezonie jest ich więcej w sklepach, w drugim mniej, ale cały czas są obecne. Kobiety wybierają je na różne imprezy okolicznościowe, ponieważ są niezwykle eleganckie i szykowne. Sukienka z baskinką idealne sprawdzi się na studniówce, jednak nie każda dziewczyna będzie w niej dobrze się prezentować. Dobrze o tym wiedzieć, by niepotrzebnie się nie poszerzyć i nie zaburzyć proporcji sylwetki.

Jaka figura będzie dobrze prezentować się w sukience z baskinką na studniówce?

Przed zakupem sukienki z baskinką upewnij się czy na pewno krój ten będzie sprzyjał Twojej figurze. Tylko trzy rodzaje sylwetek dobrze prezentują się w takim fasonie. Pierwsza z nich to klepsydra, dla których sukienka z baskinką jest stworzona. Krój ten jest niezwykle dopasowany, dzięki czemu podkreśli kształty, a baskinka spowoduje, że mocno wyróżni się talia, która jest niesamowita u każdej klepsydry. Dlatego jeżeli masz taki typ sylwetki, to śmiało możesz postawić na sukienkę z baskinką.

Figura modelkowa lub chłopięca, czyli taka która ma szeroką linię ramion, a wąskie biodra także będzie świetnie prezentować się na studniówce w sukience z baskinką. Krój ten jest dla ten sylwetki idealny, dlatego że równoważy proporcje sylwetki. Baskinka sprawia, że zostają dobudowane biodra, dzięki czemu ramiona optycznie nie wydają się już aż tak szerokie. A po drugie baskinka pomaga stworzyć figurze modelkowej talię. Jeden mały element naprawdę może zdziałać wiele w sylwetce.

Ostatnią sylwetką, która pięknie będzie prezentować się w sukience z baskinką na studniówce jest figura plus size. Wiele puszystych dziewczyn nawet nie bierze pod uwagę takiego kroju sukienki, przez co nie wiedzą, jak potrafi ona wiele dobrego dla nich zrobić. Aby sylwetka w dużym rozmiarze dobrze wyglądała w sukience z baskinką powinna postawić na taką, która jest dopasowana, ale nie opinająca i ma naprawdę ogromną baskinkę, która będzie zgrywać się z całą sylwetką. Tylko w takiej kreacji puszysta dziewczyna będzie dobrze się prezentować. Wszelkie małe baskinki odpadają, ponieważ zaburzą proporcje sylwetki i sprawią, że figura będzie optycznie wyglądała na dwa razy większą niż jest w rzeczywistości.

Jesteś którąś z tych trzech sylwetek? Jeżeli tak to śmiało możesz postawić na sukienkę z baskinką na studniówką. Jeżeli jednak masz figurę jabłko lub gruszka, to lepiej będzie, jak wybierzesz inny krój sukienki, odpowiedni dla swojej sylwetki. Dzięki czemu będziesz miała pewność, że na pewno dobrze się w niej prezentujesz.