Złota sukienka na studniówkę - stylizacje studniówkowe

Złota sukienka na studniówkę to nieoczywisty wybór. Zakładając taką kreację możesz być pewna, że nie spotkasz koleżanki w takiej samej sukience. Jakie dodatki dobrać do złotej sukienki? Sprawdź nasze propozycje.

Co roku na studniówce najwięcej sukienek jest w kolorze czarnym lub granatowym. Wybierając takie barwy musisz pamiętać o tym, że możesz na balu spotkać koleżankę w takiej samej kreacji. Jeżeli wolałabyś uniknąć takiej sytuacji lub po prostu chciałabyś założyć sukienkę, która ma ciekawy fason i kolor, to wybierz złotą sukienkę na studniówkę.

Złota sukienka doskonale sprawdzi się na takim wydarzeniu jakim jest studniówka. Kolor ten jest bardzo elegancki i dostojny, dzięki czemu idealnie wpisuje się w klimat balu studniówkowego. Odcieni złotego jest na tyle dużo, że na pewno dopasujesz odpowiedni ton do swojej urody. Wcale nie musisz zakładać sukienki na studniówkę w metalicznym złocie. Do naszych stylizacji wybrałyśmy sukienkę w delikatnym odcieniu złotego, dzięki czemu mogłyśmy dobrać dodatki w bardziej wyrazistych kolorach. Jeżeli nie masz pomysłu na to jakie akcesoria dobrać do złotej sukienki, to przygotowałyśmy trzy różne zestawy ze złotą kreacją studniówkową.

Czarne szpilki i akcesoria – stylizacje studniówkowe

Złota sukienka sama w sobie jest już bardzo oryginalna, dlatego w pierwszej stylizacji studniówkowej postawiłyśmy na dodatki w czarnym kolorze. Wybrałyśmy takie akcesoria, które posiadają ciekawe detale. Czarne szpilki mają ciekawe wiązanie, kopertówka piękne złote zdobienia, a kolczyki wzór i formę.

Sukienka: Halston Heritage (zobacz), Torebka: ONLY (zobacz), Szpilki: New Look (zobacz), Kolczyki: TOPSHOP (zobacz)

Studniówkowe stylizacje z czerwonymi dodatkami

Czerwony jest takim kolorem, który idealnie pasuje do złotego, jakby był dla niego stworzony. Możesz być pewna, że dobierając do złotej sukienki na studniówkę czerwone szpilki i akcesoria, stworzysz doskonały zestaw. Czerwone dodatki pięknie podkreślą złotą sukienkę.

Sukienka: Halston Heritage (zobacz), Torebka: Anna Field (zobacz), Szpilki: Lipsy (zobacz), Kolczyki: Lova&Rosie (zobacz)

Złota sukienka i zielone szpilki

Jeżeli planujesz do złotej sukienki założyć szpilki w nieszablonowym kolorze, to dodatki wybierz w czerni. W trzeciej stylizacji studniówkowej, do złotej sukienki dobrałyśmy zielone szpilki. Jest to na tyle wyrazisty kolor, że postanowiłyśmy postawić na czarne dodatki, by wszystko do siebie pasowało.

Sukienka: Halston Heritage (zobacz), Torebka: Dorothy Perkins (zobacz), Szpilki: ALDO (zobacz), Bransoletka: Rosantica (zobacz)

Wybór redakcji: