Złota sukienka na studniówkę

Studniówka to jedyna taka impreza w naszym życiu. Już minęły czasy kiedy można było iść na nią tylko w jednym kolorze i fasonie sukienki. Dzisiaj tak naprawdę możemy założyć na co mamy tylko ochotę. Jeżeli lubisz oryginale stylizacje, lubisz wyróżniać się w tłumie i chciałabyś założyć sukienkę, której nie będzie miała inna koleżanka, to postaw na taką w złotym kolorze. Będzie to na pewno odważna kreacja, ale na pewno nie przejdziesz niezauważona w tłumie.

Złota sukienka na studniówke to na pewno nie jest powszechny wybór, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby właśnie ten kolor był obecny na Twojej studniówkowej kreacji. Tak naprawdę złotych sukienek studniówkowych jest tyle rodzajów fasonów i odcieni, że każda z dziewczyn znajdzie coś dla siebie. W sklepach znajdziesz złoto-miedziane sukienki albo takie, gdzie złoto wpada w odcień różu lub bardzo delikatny odcień złotego, przypominający beż. Jeżeli cała złota sukienka na studniówke to dla Ciebie zbyt odważna kreacja, zawsze możesz wybrać na przykład czarne sukienki na studniówkowe, które mają złote przeszycia, cekin lub bogato zdobione aplikacjami.

Złota sukienka na studniówke - dla kogo najlepsza

Niestety nie wszystkie sylwetki będą wyglądały korzystnie w tych najbardziej zdobnych i jednokolorowych złotych sukienkach. Jest to na tyle wyrazisty kolor, że wszelkie mankamenty zostaną od razu uwidocznione. Złota sukienka na studniówke będzie najlepsza dla figury chłopięcej/modelkowej. To właśnie tak sylwetka może nosić wszystkie te sukienki, które się świecą, mienią, błyszą, mają cekiny i bogate zdobienia. Złota sukienka na studniówkę z miękkich, luźnych tkanin , fruwających podczas ruszania się, sprawi, że sylwetka nabierze lekkości i kobiecości. Taka złota sukienka na studniówkę pozwoli także ukryć dużą dysproporcję jaka jest pomiędzy ramionami, a biodrami.

Złota sukienka na studniówkę będzie także dobrze prezentować się na sylwetce gruszki. Tutaj jednak trzeba szukać takiej sukienki, które złote zdobienia będzie miała przede wszystkim w górnej części sukienki. Dzięki temu będziemy zwracać uwagę na górną partię sylwetki, a nie na szerokie biodra, jakie ma sylwetka gruszki. Puszyste dziewczyny chcąc na studniówkę założyć złotą sukienkę muszą zwrócić uwagę na wzór. Drobne złote cekiny lub delikatna złota aplikacja będzie nieodpowiednia dla powiększonej sylwetki. Złota sukienka na studniówke dla puszystych powinna być dopasowana, o kopertowym fasonie lub lekko rozkloszowana na dole i z dużym złotym wzorem. Tylko ogromne wzory nie zaburzą proporcji sylwetki o dużym rozmiarze.

Każda sukienka potrzebuje dodatków, by dopełnić całą stylizację. Złota sukienka na studniówke sama w sobie będzie już bogata i spektakularna. Nawet taka, które będzie miała jedynie złote przeszycia lub aplikacje. Przy złotych sukienkach trzeba bardzo uważać z dodatkami. Najlepiej w przypadku takich kreacji działa zasada im mniej, tym lepiej. Lepiej sprawdzi się delikatna, drobna biżuteria niż wielki naszyjnik, ponieważ wtedy możemy uzyskać niepotrzebnie przaśną stylizację. Do złotej sukienki na studniówkę dobierz buty w jednym, stonowanym kolorze i do tego w tej samej barwie dobierz kopertówkę. Dzięki temu uzyskasz elegancką, ale nietuzinkową i wyróżniającą się stylizację.